Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 ponoć księży brakuje, kryzys powołań coraz mniej owieczek do strzyżenia  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj babcie , bacie , jakie wy durne. Budujcie ten kościół, tylko na tacę dawajcie więcej a nie skąpicie i potem biadolicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół powinien być skromny, a budowane są wille,  plebanie jak pałace, a wiernych ubywa, a nie przybywa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż żeśta se plebanie pobudowali. nie starczy? waszym czarnym wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak pobudowac jakiś zakład pracy w Kraśniku ?? budujcie kościoły za pare lat będą świeciły pustakami jak się babcie wykończą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"[...] Jednym z wniosków było sfinansowanie dachu powstającego w mieście kościoła pw. Matki Bożej Bolesnej. Za 500 tys. zł. Na ten pomysł głosowało najwięcej mieszkańców – poparło go 1130 osób". Jeżeki pomysł  poparło go 1130 osób to dlaczego na plakacie napisano  - „PANIE WOJEWODO WILK POZWÓL NAM ZBUDOWAĆ NASZ KOŚCIÓŁ ! MIESZKAŃCY KRAŚNIKA” Milusińscy – Kraśnik ma więcej niż 1130 duszyczek (mieszkańców), a więc nie piszcie „mieszkańcy, ale GARSTKA MIKESZKAŃCÓW KRAŚNIKA. A kto wam zabrania budować świątynię - budujcie sobie nawet taką jak w Licheniu. Wówczas przyjadę obejrzeć tak ogromne dzieło budowlane. Amen    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Kraśniku kościoła nie mieli, że nowy trzeba było stawiać? Są w ogóle jakieś niusy z Kraśnika niemające związku z kościołem katolickim? Bo ostatnio jak nie kremówki i drewniane krasnale ogrodowe to dach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak ktoś ateista i nie wyraża zgody aby jego podatki szły na kościół to co ma zrobić, chcecie dach na kościele to z własnych pieniążków, to nie po Bożemu aby okradać innych. Ja jako ateista wolę sfinansować leczenie bardzo chorego dziecka bez względu na to jakiego jest wyznania. Mam nadzieję, że obecny Papież rozwiąże takie problemy, tak samo jak przeprosił za molestowanie seksualne niewinnych dzieci, gdzie poprzedni Papieże udali, że nie "widzą" problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wierzący a ile osób wysła pieniadze z lubelskiego do Krakowa ?-gdzie u was patriotyzm lokalny -dach potrzebny a wielu mieszkanców sponsoruje a to Kraków ?a to Licheń ?a to Radio i TV Trwam-???niech biskup Lubelski i Zmojski prosi aby mieszkancy z regionu wspomagali sie na wzajem.Myślenie nie boli czego jesteś biedny boś głupi ???najpierw wspieramy bliskich a póżniej dalszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wierzący a ile osób wysła pieniadze z lubelskiego do Krakowa ?-gdzie u was patriotyzm lokalny -dach potrzebny a wielu mieszkanców sponsoruje a to Kraków ?a to Licheń ?a to Radio i TV Trwam-???niech biskup Lubelski i Zmojski prosi aby mieszkancy z regionu wspomagali sie na wzajem.Myślenie nie boli czego jesteś biedny boś głupi ???najpierw wspieramy bliskich a póżniej dalszych.
  no właśnie myślenie nie boli, osoba wierząca przyjmuje godnie każde finansowanie, a ty jesteś typowym wyznającym, nie wierzącym - pieniaczem,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą winę za to ponosi Burmistrz Włodarczyk,który nie dał swoim urzędnikom,żeby sprawdzili zgodność z prawem zgłoszonych zadań. A może i sprawdził,ale jest też z tej parafii i nie chciał być przeciwnikiem tej inwestycji, na którą też się składa jako parafianin/więcej zostałoby w kieszeni/ i naraziłby się swoim pisowskim wyborcom.Jeżeli wiadomo było,że jest to niezgodne z prawem to dlaczego zbierane były podpisy pod petycją do wojewody pod Kościołem za namową Burmistrza i udziałem księży,którzy namawiali w ogłoszeniach do podpisywani"każdy podpis to większe szansa,że wojewoda ulegnie presji" i kolejny raz wprowadzono ludzi w błąd.Manipulacja ludźmi przez Burmistrza i księży-czysta hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja propozycja jest taka, niech te babuleńki zrobią tak zwaną zrzutę po 5 stówek i akurat uzbiera się na dach 500tys. z lekką nawiązką.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie pieniadze powinno się przeznaczyć na wybudowanie jakiś ośrodków pracy, badz na coś innego , co mogłoby rozwinac gospodarke Kraśnika , a nie na Kościół , który i tak prędzej , czy później powstanie. Jeśli byłoby mniej bezrobotnych i więcej kapitału napływałoby do miasta , to według mnie byłoby lepiej dla obywateli.. Ale to tylko moja opinia, nie każdy musi się ze mna zgodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największą winę za to ponosi Burmistrz Włodarczyk,który nie dał swoim urzędnikom,żeby sprawdzili zgodność z prawem zgłoszonych zadań. A może i sprawdził,ale jest też z tej parafii i nie chciał być przeciwnikiem tej inwestycji, na którą też się składa jako parafianin/więcej zostałoby w kieszeni/ i naraziłby się swoim pisowskim wyborcom.Jeżeli wiadomo było,że jest to niezgodne z prawem to dlaczego zbierane były podpisy pod petycją do wojewody pod Kościołem za namową Burmistrza i udziałem księży,którzy namawiali w ogłoszeniach do podpisywani"każdy podpis to większe szansa,że wojewoda ulegnie presji" i kolejny raz wprowadzono ludzi w błąd.Manipulacja ludźmi przez Burmistrza i księży-czysta hipokryzja.
Raczej manipulacja pana Jarosława Cz. i jego otoczenia. Jak sie zaczęło palić po d... to trzeba na kogoś zwalić winę. A informacja od burmistrza była taka że z punktu prawnego ta inwestycja nie może być zrealizowana. Jest opinia prawna z dnia 06.02.2014 z tego co pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik nie ma własnego klubu GoGO , ani knajpy dla gay'uw stajemy się zaściankiem. Nawet nie ma gdzie pujść. Kraśnik nic nie ma do zaoferowania dla młodych. Głosujmy na Palikota i jego partie on zrobi pożądek z mocherami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pomiatanie tymi biednymi starowinami jest po prostu ohydne! Prawo musi byc respektowane, a ow Wilk nie moze nic na to poradzic. Wiedza o tym wszyscy ci, ktorzy uwazali na lekcjach! Nie wymagam od starych ludzi rozsadku, ani zrozumienia prostej prawdy. Oni sa wykorzystywani, a co najgorsze, zwyczajniej osmieszani! Popatrzcie na wyraz twarzy tych biedakow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża w pierwszej kolejności budowali dla siebie plebanię niż kościół dla wiernych.  Z tymi transparentami to proszę pod pelbanie a nie pod gabinet wojewody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie chcą zmienić prawa aby można było ich zutylizować aby więcej doopy nie zawracali te nawiedzone mohery? Nie rozumieją, że nie można???? Co za pojebane ludziska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierni powinni budować takie obiekty swojego kultu na jakie ich stać.Ostatnio obserwowałem budowę bodajże "sali królestwa" alko jakoś tak przez wyznawców Świadków Jehowy.Budynek dość skromny bez przepychu, Codziennie kręciło się tam kilkadziesiąt osób aktywnie zaangażowanych w budowę. Nie słyszałem aby wyciągali łapę po publiczne pieniądze. Wstyd dla wiernych z Kraśnika że nie potrafią  zbudować sobie obiektu dla wyznawania swojej wiary i chcą aby to sfinansował to samorząd korzystający z dotacji budżetu państwa.A może to radosna twórczość która ich przerosła i teraz ciężar sfinansowania chcą przerzucić na barki samorządu.Nie wierzę że w Kraśniku zrealizowano już wszystkie zadania przypisane samorządowi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja nie widziałam księdza bezrobotnego, by stał w pośredniaku po pracę. Kościoły budujemy nie dla wiernych tylko to są zakłady pracy dla księży. Dlaczego w Kraśniku za te pieniądze nie można było uruchomić zakładu pracy dla zwykłych ludzi? Dlaczego publiczne pieniądze są tylko przeznaczane na kościól? Dlaczego pieniądze nie mogą być przeznaczone dla chorych dzieci? Dlaczego, dlaczego ....wiele słów padają z moich usty ale to nic nie zmieni, chorzy mieszkańcy Kraśnika mają na oczach klepki, związane oczy i są prowadzone za rączki. W 100% wojewoda czy inni przed wyborami się ugną i przyznają te pieniądze aby ciemny naród dalej ich wybrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...